מי

אני?

היי, אני מיה בן אפרים, דיאטנית קלינית מוסמכת מזה 19 שנה, מתמחה בהפרעות אכילה, סכרת, איזון הורמונלי וגיל המעבר.
בוגרת BSc בתזונה קלינית מאוניברסיטת North London University. בעלת רשת תכניות דיגיטליות לירידה במשקל לנשים ולגברים.

את הכשרתי המעשית (SRD in Dietetic) רכשתי בבתי חולים באנגליה ושנתיים לאחר סיום התואר, בבית החולים Swanse – Morriston Hospital ו- St Tomas. בוגרת קורס Coaching מ- Kings Collage, לונדון.

בשנותיי הראשונות לאחר לימודי, עבדתי בטיפול פרטני והנחיית סדנאות במועדוני הולמס פלייס, לאחר ההצלחה המסחררת והירידות המדהימות, רכשתי ביטחון בגישה שלי ויצאתי לדרכי כעצמאית, בניתי שיטה הנקראת שיטת האיזונים .
את השיטה והתוכניות ליווי הדיגיטליות שלי שלי כבר עברו מעל 45,000 נשים וגברים בארץ ובעולם, במעל 570 קבוצות שנפתחו, שינו הרגלים, שיפרו את בריאותם ואת איכות חייהם כי למדו לאכול נכון!

משנת 2017 אני מלמדת את השיטה שלי בהכשרה מקצועית בבית הספר למאמנות אכילה נכונה שבניתי וכיום מעבירות אותה עוד נשים מדהימות מכל העולם, עם תשוקה למקצוע לעוד בתים ומשפחות. 

אני יועצת למסעדות (Culinary Dietician), כותבת למגזיני בריאות ואוכל, מרואיינת בתוכניות לייף סטייל ובריאות. יש לי פינה קבוצה במהדורה הראשונה של חדשות 12. 

מיה בן אפרים

את השיטה שלי והנוסחה לירידה במשקל ושמירה על התוצאות שכללתי ודייקתי במשך שנים על בסיס ידע קליני וניסיון עם עשרות אלפי גברים ונשים, מחקרים עדכניים, מאות קבוצות שניהלתי והרבה אהבה לאנשים.

מהי הגישה שלי לתזונה ואורח חיים בריא?

אני מאמינה שאוכל הוא התשוקה האמיתית לחיים. ללמוד לאכול נכון הוא הבסיס לקיומנו, לבריאותנו, ולהשראה שלנו לילדינו ועתידם.

הבנה על אורח חיים בריא חיוני בכל בית בישראל ובעולם, הוא המפתח להתנהגות בריאה ושמחה עם אוכל, להפחתת הפרעות אכילה בגיל ההבגרות, למניעת מחלות, לאיזון הורמונלי, הפחתת סטרס  ולשמירה על תוצאות ומשקל יציב לאורך זמן, ללא תנודות. הכל מתחיל ונגמר בהבנה של הגוף שלנו, הצרכים שלו והאיזון המדוייק בין אבות המזון הנכונים לנו.

גם כשאת בתהליך ירידה במשקל, האוכל יכול להיות מאוד טעים ואפילו מפנק, הרגלי אכילה בריאים ונכונים ישמרו עלייך ויסייעו לך ולמשפחתך לשמור על משקל נכון ובריא, עם מאכלים, מתכונים וסוגי מזונות שילוו אותך לכל החיים.