6 כלים לגמילה ממתוקים

מתוקים זה לא גזירת גורל! אם מדי פעם אתם מרגישים צורך פיזי לדחוף איזה קלמנטינה במקרה הטוב וחבילת שוקולד במקרה ה… מאתגר – זה לא חייב להיות!
הגוף שלך יכול להסתדר גם בלי כל אלה, אם רק תקפידו על כמה עקרונות ברורים: הימנעות מרעב, הפרשים קטנים בין ארוחות ומילוי כל צורכי הגוף בחלבונים,
בירקות ובסיבים.

ויש גם כמה כלים שיעזרו לכם לתחושת השובע ויפחיתו את הצורך במתוקים:

Group 5

1

מגנזיום

צריכת מזונות עתירים במגנזיום כמו בננה, ביצים, יוגורט, פירות יער, אבטיח, אבוקדו, טופו, שיבולת שועל או דגים. אלה יקטינו את התשוקה לשוקולד שנובעת הרבה פעמים מהצורך של הגוף שלנו במגנזיום. הגוף קורא למגנזיום והמוח שלנו רואה: שוקולד. אז אם נספק לו את המגנזיום הנדרש בדרכים בריאות יותר – נהנה מכל העולמות.

Group 4

2

ממתיקים מלאכותיים

צמצום השימוש בממתיקים מלאכותיים. הטעם לא מפחית את הצורך בעתיד אלא דווקא משמר את החוויה המוכרת של אכילת מתוק.

Group 5

3

חלבון

אכלו יותר! מחסור בחלבון יכול להוביל להשתוקקות לסוכר כי הגוף מחפש מקור אנרגיה מהיר. ארוחת צהריים של חלבונים וירקות כמו צלחת שווארמה יפה עם סלטים תפחית את הצורך במתוק בסוף הארוחה.

Group 4

4

ירקות מתוקים

שלבו ירקות בארוחה ירקות המספקים את הצורך במתוק אבל נטולים אינסולין, כמו גזר, דלורית, דלעת, דלעת ספגטי, סלק ופלפלים מתוקים.

Group 5

5

תבלינים מתוקים

הוסיפו תבלינים מתוקים כמו כוסברה, קינמון, אגוז מוסקט, ציפורן והל אשר באופן טבעי ממתיקים את האוכל.

Group 4

6

יותר פעילות גופנית

אורח חיים מונוטוני יכול לגרום לנו להיות עייפים ורדומים יותר, ולחפש מקורות אנרגיה זמינה. עוד משהו על סדר היום: עייפות, חוסר איזון הורמונלי, עומס פחמימות לבנות, חסור בסיבים, חסור בוויטמינים ובשומנים איכותיים גוררים את הצורך במתוק. במיוחד בחיפוש אחר שוקולד להרגעה. מה שיכול להציל את זה זה סדר ואורח חיים בריא. לא דיאטה.

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

יכול לעניין אותך גם

התכניות שלנו