לרדת 8 ק"ג דרך הפייסבוק : קבוצות הרזיה אונליין של מיה בן אפרים

שיטת ההרזייה של מיה בן אפריים מציעה נוסחא מדויקת לירידה במשקל: בשילוב ליווי מקצועי יומיומי, תמיכה חברתית 24/7 ואוכל מפנק. השיטה מאפשרת איזון הורמונאלי וירידה מקסימאלית בריאה ומוכחת, בשימוש אוכל בלבד ללא תוספים. התפריט בתוכניות משתנה כל שבועיים ונבנה על בסיס נוסחה מדויקת של צרכי הגוף ואבות המזון. תכנית ההרזיה מתקיימת במרחב הווירטואלי: התכנים כולם, השיעורים, התפריט, רשימת הקניות ובמתכונים נמצאים באתר תכנים סגור.

"פיתוח השיטה נוצר מתוך צורך של נשים אשר נאבקות במשקל ומחפשות תפריט וליווי על ידי תזונאיות שמצד אחד צמוד אך לא מצריך מאמץ לצאת מהבית למפגשים", מסבירה מיה בן אפרים.

"הליווי הוא אישי, פרטני והוא עונה על הצרכים בכל עת ובכל מקום שנמצאות בו,
אם זה במפגש חברים, אירוע משפחתי או ערב עם חברות במסעדה.
תמיד יהיה מענה לשאלה שעולה ולכן אחוזי ההצלחה
לרדת במשקל הינם גבוהים".קבוצות הרזיה באינטרנט

בהרשמה לתכנית הרזיה כל משתתפת נחשפת לתכנים ייחודיים באתר, ביניהם סרטונים כיצד להתנהל בתכנית, תפריט אשר מתאים לתכנית אליה נרשמה המשתתפת ורשימת קניות, ומאותו רגע מצטרפת לקבוצת הרזיה סגורה וסודית בפייסבוק שבה חברות רק הנשים שנרשמו לאותה התכנית. "כל ההתנהלות בתכנית מתקיימת און ליין ובפייסבוק: שקילה שבועית בקבוצה הסגורה, אתגרים משתנים ומתכונים משתנים ולפי סגנון בישול, תוך מתן דגש על מזונות בריאים המסייעים בשריפת קלוריות ועוזרים לפעילות מערכת העיכול וכן למזונות משביעים על מנת למנוע אכילת יתר. כמו כן המשתתפות מעלות תהיות, בעיות וקשיים והמענה הוא מידי על ידי מנחת הקבוצת הרזיה ואין צורך להמתין למפגש השבועי", מרחיבה מיה. "השיתופים האישיים הם חלק מהדינמיקה הקבוצתית אשר מתרחשת- במקום במעגל פיזי- במרחב הוירטואלי".

המשתתפות בקבוצת הרזיה אוכלות על פי מסת הגוף הרזה שלהן, ולא לפי השומנים בגוף, גישה הסותרת את תיאורית  הקלוריות.
תכנית אתגר 45 יום לירידה במשקל – תכנית דיגיטלית ראשונה מסוגה בארץ עם ליווי ומסגרת תמיכה יוצאת דופן. התוכנית מספקת ידע רב, בשילוב עם שיעורים אינטרנטיים, תפריטים ייחודיים (לא רק המלצות כלליות), מתכונים משתנים וקבוצת פייסבוק סגורה וסודית אשר מאפשרת לתקורת על בסיס יומי בין חברות  הקבוצה לבין הצוות המקצועי. אם הן אוכלות בשר, צמחוניות או טבעוניות, התכנית מותאמת לכל מי שזקוקה למסגרת אינטנסיבית, ושמרגישה שהיא מוכנה לצאת לדרך תוך רצון לייעל את הזמן שלה. תכנית 60 יום ותכנית KEEP ON TRACK לכל מי שרצתה להמשיך את הדרך בלי להוריד רגל מהגז. בכל תכנית המשתתפות יורדות בממוצע בין 4-10 ק"ג. ההשתתפות בתכנית של מיה בן אפריים מתאימה לכל הנשים באשר הן, לא משנה היכן הן גרות, בארץ או בחו"ל. עלויות התכנית: החל מ-1290 ש"ח.

מיה מסכמת: "המוטיבציה להצלחה טמונה בתמיכה ואנרגיה חיובית שאני מעבירה למשתתפות התכנית 24/7 לכל אורך כל התהליך. הנשים מתייעצות בקבוצה האחת עם השנייה, משתפות ומציפות בדילמות יומיות, נענות על ידי והצוות המקצועי אונליין. בנוסף, נרקם קשר אישי בין המשתתפות ואחת לתקופה אני עורכת מפגש השראה של  חברות הקבוצה. הכוח הוא שלא צריך להטריח את עצמך לצאת מהבית, כל הזמן אני מציפה אותן בתכנים בצורת שיעורים מצולמים און ליין עם טיפים והמלצות".

מידע נוסף >> תכניות הרזיה של מיה