אתה לא צריך להסביר למה הכרס מפריעה לך. כשאתה נכנס לחדר והבטן נכנסת לפניך, זה לא נעים, זה מביך וזה לא איך שאתה רוצה שיראו אותך בפעם הראשונה. אבל, אם תקפידו על שישה הרגלים טובים, תוכלו להיפטר מהשומן בבטן אחת ולתמיד:

לאכול מההשכמה. להכניס משהו לפה לכל המאוחר שעה מאז שפקחתם את העיניים. גברים רבים נוטים לסחוב את הארוחה הראשונה לצהריים, וזה מאט את קצב חילוף החומרים.

יותר חלבון כמו בשר רזה וגבינות טובות, יעזור לכם בחיטוב הגוף ובבניית מסת השריר, ויתרום לתחושת השובע, לאיזון ההורמונלי ולהפחתת השומן בגוף.

הגבילו את הסוכר הלבן והקמח הלבן לאורך כל היום, ובעיקר בלילה. מאכלים כאלה מעלים את רמת הסוכר בדם וגורמים לשומן להצטבר, לתחושת רעב ולצורך עז בעוד ועוד מתוק.

יותר סיבים – מזונות עשירים בסיבים תזונתיים כמו קטניות, שיפון, אוכמניות, סובין, שיבולת שועל ופשתן משביעים לאורך זמן ומפחיתים אכילה לילית ונשנושים.

ויטמין סי וסידן – מזונות עשירים בשני אלה, כמו גויאבה, פלפלים, תותים, קיווי, פטרוזיליה, תרד, סרדינים, דגנים מלאים, כוסברה ופטרוזיליה – עוזרים לנו להיות רגועים יותר ולהיפטר משומן בטני מהר יותר.

לפזר את האלכוהול במהלך השבוע. לא יותר מפעמיים-שלוש בשבוע.

לפזר את האוכל לאורך היום, 5-6 פעמים ביום. 2-3 קטנות ו-3 גדולות יותר. מעט ארוחות במהלך היום גורמות לאגירת שומן, בעיקר אם הן גדולות ועמוסות כי הגענו אליהן רעבים במיוחד.

זכרו! כל שינוי בהתנהלות יקדם תוצאות. חשוב מאוד להחליט ופשוט לקום, להתארגן, לתכנן ולהתחיל ליישם.

מה את חושבת? שתפי אותי בתגובות

תגובות