ירידה במשקל עם מיה

ירידה במשקל – תוכניות הרזיה של מיה

כמה פעמים החלטת שתעשי דיאטה ונתת לדיאטה לנהל את החיים שלך ולא להפך? בעולם המרתוני בו אנחנו חיות, אין לנו באמת זמן להשקיע בירידה במשקל והרזיה. אבל מי אמר שצריך לוותר על מראה חטוב בגוף בריא רק כי את אישה עסוקה? היום קל יותר מתמיד לרזות והכל בשלט רחוק, בלי שתצטרכי להגיע למפגשים או לכרוע תחת נטל הדיאטה.
מתוך ההכרות האישית שלי עם הג'אגלינג האינסופי שלנו כנשים שרוצות להספיק הכל בלי להתפשר, בניתי תכניות ליווי דיגיטליות ששמות דגש על הרזיה וירידה נכונה במשקל בקצב היעיל והנוח ביותר.
כל מה שאת צריכה זה להתחבר לאתר מהמחשב, הטאבלט או מהנייד הצמוד אליך, להוריד את אחת מהתכניות לירידה במשקל, לעקוב אחר ההוראות, לקבל חיזוקים בסרטונים ולשאוב אנרגיות מנשים בדיוק כמוך וישירות ממני בקבוצת פייסבוק סגורה, שמהווה מסגרת תומכת ללא הפסקה –  24/7, מתי שאת צריכה.

תוכנית ירידה במשקל 45 יום לגברים

הרזייה גברים
לאור הביקוש הרב, יצרתי גם עבור הגברים, תוכנית מיוחדת. תכנית שהיא לא רק ממוקדת ואפקטיבית אלא יעילה בשמירה על המשקל. אני רוצה שתהנה מהתהליך ותראה תוצאות. שתדע שאפשר גם לאכול בחוץ, ועדין להיפטר מהכרס. שתהנה מהאוכל ומסגנון חיים מאוזן ובריא. מה כוללת התכנית? תמיכה דיגיטלית מתי שתרצה, תפריטים מתקדמים, מתכונים, ייעוץ קבוצתי מפרה ומעודדת, תלמד איך לאכול בחוץ, מה לבחור לאכול בכל רגע נתון. אני אתך לכל אורך הדרך – תכנית שהיא חלק בלתי נפרד מסגנון חיים רזה ובריא.

תוכנית ירידה במשקל 45 יום לנשים

ירידה במשקל תכנית 45 יום
תתארי לעצמך שרק בתוך חודשיים מהיום את תצליחי לרדת 5 – 8 ק"ג, את תרגישי קלילה יותר, יפה יותר והכי חשוב  – בריאה יותר. התכנית לירידה במשקל ב – 45 יום של מיה היא התכנית הדיגיטלית להרזיה וירידה במשקל הראשונה מסוגה בישראל והיא נוסחה מדויקת ביותר לירידה במשקל. התכנית הרזיה לנשים כוללת ומשלבת ליווי מקצועי על בסיס יום יומי, קבוצת תמיכה חברתית 24/7, אוכל טעים ומפנק והתקדמות עם התכנית בצורה מאוזנת ובריאה לגופך!

תוכנית ניקוי רעלים – 14 יום

width=

הגוף שלנו הוא המקדש שלנו, אחת לתקופה, מומלץ לעשות ניקוי רעלים מבוקר, כזה שמבוסס על אוכל אמיתי. בעזרת תוכנית יום של מיה בן אפרים. בתכנית, תלמדי איך לנקות את גופך מג'אנק פוד ואוכל מעובד ולמרות זאת להיות שבעה למשך כל היום. בנוסף, תדעי מה בדיוק לאכול בכל ארוחה ותיהני ממתכונים קלילים וטעימים כך שלא תחושי בשינוי קיצוני בתהליך, בנוסף תהני מירידה קלה במשקל. ירידה במשקל כלל. אני מבטיחה שחילוף החומרים שלך ישתפר פלאים.

יצרתי עבורך תפריטים מפנקים עם אוכל שבעיני הוא גם מזין וגם דיאטטי ולא פחות מזה – מאוזן ובריא, הוראות בישול ידידותיות גם למי שלא מתחברת לחוויית הבישול, כמויות מדויקות והמלצות שקל ליישם בלי לשבור את השגרה ובלי לשנות את החיים. ירידה במשקל צריכה להיות חלק מאיכות החיים שלך וברגע שתתחילי את תכנית הליווי להרזיה וירידה במשקל תרגישי טוב יותר עם עצמך מבפנים ומבחוץ. מוזמנת לבחור את התכנית להרזיה וירידה במשקל המתאימה לך ביותר, לפי קילוגרמים שברצונך להוריד, מרתון לקראת חגים או אירוע חשוב, תכנית ספיישל לנערות ועוד. בכל תכנית תקבלי כל מה שחשוב להצלחה: מעקב שבועי, תפריטים מנצחים ומתכונים טעימים ובריאים, טיפים מחזקים, קבוצה תמיכה סגורה בפייסבוק עם משתתפות מדהימות ואיתי. אז למה את מחכה? נצא לדרך..